Przejdź do treści

O nas

RZECZOZNAWCA KROSNO

AUTOEXPERT

Firma AUTOEXPERT to zespół doświadczonych rzeczoznawców samochodowych, biegłych i ekspertów techniki motoryzacyjnej. Posiadamy szeroką wiedzę na temat rynku motoryzacyjnego oraz ubezpieczeń komunikacyjnych popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zdobyta wiedza pozwala nam na profesjonalną, rzetelną i fachową obsługę naszych klientów.

tlo6
Profesjonalne podejście do kosztorysów
Bezpłatna analiza kosztó już w 48 godzin
Obsługuhemy klienów z całego kraju
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w motoryzacji

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucji państwowych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych, oraz przedsiębiorstw mających własną flotę.

autoexpert krosno

Zespół doświadczonych rzeczoznawców jest do Twojej dyspozycji.

Co nas jeszcze wróżnia?

Odpowiedzialność

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i specjalistycznego oprogramowania: Audatex,, Eurotax. DAT, Info – Expert,.

Posiadamy stanowiska do przeprowadzenia oględzin z własnym zapleczem sprzętowym, podnośniki, komputery diagnostyczne, systemy pomiarowe, linię diagnostyczną do sprawdzania pojazdów.

Zaufanie

Już na przełomie wielu lat naszej pracy nasi klienci obdarzyli nas ogromnym zaufaniem. Stało się to dla nas najważniejszą dewizą, jaką kierujemy się w codziennej pracy.

Jakość

Stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta, rzetelnie i fachowo wykonaną każdą ekspertyzę. Doradzamy i informujemy naszych  klientów co warto wykonać, a co należy.

Innowacja

W naszej pracy wykorzystujemy przede wszystkim wiedzę i wieloletnie doświadczanie, ale i nowoczesne rozawiązania techniczne i specjalistyczne oprogeamowanie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą jeżeli jesteś zainteresowany/na naszymi usługami lub po prostu zadaj nam pytanie.

Nasze osiągnięcia

Od lat nasza praca polega na rzetelnym i fachowym wykonywaniu obowiązków i dlatego możemy się pochwalić szerokim gronem zadowolonych klientów.

983 +
ekspertyz
600 +
zadowolonych klientów
1
lat prtacy